Рушники для дитячого садка виробництва Пакистан

Необхідність в махрових рушниках для дитячого садка загальновідома. Для дітей дошкільного віку необхідні невеликі рушники, наприклад, розміром 30х50 або 40х70 см. Такі рушники досить зручні у користуванні, вони займають небагато місця, а також цілком достатні для витирання рук і обличчя наших маленьких громадян.

Досить важливим атрибутом на рушнику є наявність петлі для гачка (при її відсутності батьки самостійно пришивають таку петлю до рушника). Крім цього, рушники повинні бути тільки з натуральної 100% бавовни, яка виключає появу алергії і пошкодження ніжної шкіри дитини.

Щільність, або товщина тканини, у таких рушників повинна бути невисокою в межах 350-450 г/м2, так як дитині буде складніше і незручно користуватися більш товстим рушником. Такі рушники легко випрати і вони досить швидко висушуються.

Фото рушника жовтого кольору Фото рушника блакитного кольору

Недорогі махрові рушники 30х50 см для дітей з петлею для гачка завжди є в нашому інтернет-магазині, колір можна вибрати на свій смак батьків або дитини.

Будь-які махрові вироби при пранні вимагають використання кондиціонера, після якого висушена махрова тканина стає м'якою і приємною на дотик, в іншому випадку створюється відчуття "шорсткувотого" рушника.

Для дітей шкільного віку необхідні махрові рушники розміром побільше - 40х70, 40х80 або 50х90 см. Такі рушники також завжди є в асортименті кольорів в нашому магазині.

Завжди ваші, Махрові рушники Пакистан ТМ Ностра в Україні.
https://terry-towels.com.ua

Читайте також:

О рушниках для готелів