Простирадла на резинці ТМ Ностра виробництва Пакистан

В останні роки у покупців стали дуже популярні простирадла на резинці завдяки своїм необхідним в побуті позитивним споживчим властивостям. Простирадла на резинці досить легко надягаються на відповідний матрац і прекрасно тримаються на ньому, не зрушуючи.

Такі простирадла легко прати (можна в пральній машині) і дуже швидко висушуються - товщина простирадла невелика. Текстильні виробники виготовляють два види простирадл на резинці - махрові та трикотажні.

Фото махрового простирадла на резинці блакитного кольору Махрове простирадло на резинці - зовні виглядає як тонкий махровий рушник с невисоким ворсом, а ось в основу внутрішньої поверхні додається до 20% поліестеру для створення властивості "тягучесті" простирадла, завдяки чому простирадло натягується на відповідний матрац без складок та не збивається в складки при експлуатації.

Не слід лякатися наявності 20% поліестеру, ця повітропроникна сторона простирадла звернена в сторону матраца, а тіло людини стикається тільки з зовнішньою поверхнею - махровою тканиною, виготовленою тільки з 100% натуральної бавовни.

У холодну пору року дотик тіла людини з махровим простирадлом відразу ж створює відчуття тепла і затишку.

Фото трикотажного простирадла на 
резинці жовтого кольору Трикотажне простирадло на резинці - аналог тканини бязь, 100% натуральна бавовна. трикотажне простирадло практично не розтягується, на матрац лягає дуже чітко і рівно. Легко прати і дуже швидко висушується.

Особливо приємна до тіла людини в спекотну літню пору року.

Якщо у вас матрац розміром 160х200 см, то і простирадло на резинці необхідно вибрати такого ж розміру - 160х200 см. Всі простирадла на резинці мають додатково з кожної з чотирьох сторін 25-30 см для вертикальної площини матраца і заходу під матрац.

Резинка по периметру простирадла ТМ Ностра пристрочена до тканини, що є додатковою розумною і правильною особливістю виробів, вироблених на фабриках в Пакистані на замовлення ТМ Nostra Ukraine.

Завжди з вами, Махрові рушники Пакистан ТМ Ностра в Україні
https://terry-towels.com.ua