0
0
0

Махровий килимок 50х70 см "НІЖКИ" молочного кольору 650 г/м2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Nostra Пакистан
  • Код товару: 650-50-70-ivory-N
  • Наявність: В НАЯВНОСТІ
167.67 ₴ грн.
186.30 ₴ грн.

Махровий килимок 50х70 см МОЛОЧНОГО кольору з витканим логотипом "НІЖКИ" для ніг у ванну кімнату. Щільність тканини 650 г/м2. 100% натуральна бавовна виробництва Пакистан, подвійна нитка в петлі 24/2. Виріб для готелів та для домашнього використання.

Махровий виріб класу Картинка: П'ять зірок

ГОСТ 11027-80

Всі товари в кольорі: БЕЖЕВИЙ

Відгуків (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Для готелів потрібні дуже надійні і довговічні махрові рушники через інтенсивну їх експлуатації. Процес механічного зносу рушників в умовах численного прання відбувається за такими параметрами: стирання, розрив швів по периметру, стирання і розрив основи махрової тканини, стирання і розрив махрових петель.

Так чи інакше, але повністю убезпечити виріб при його експлуатації від механічних пошкоджень неможливо. Проте, виробники готельного текстилю все ж таки знаходять способи продовження терміну служби махрової продукції.

Технологічні рішення, подовжуючі термін експлуатації виробів та використані при виробництві на фабриці в Пакистані махрових рушників щільністю 450, 530 и 550 г/м2 ТМ Ностра:

1. В якості сировини використовується довговолокниста бавовна.

2. Дворядна строчка по периметру виробу.

3. Подвійна нитка в петлі махрової тканини.

Ці та інші технологічні рішення дозволяють значно підвищити експлуатаційну зносостійкість махрових виробів, на користь вибору яких слід звертати увагу при прийнятті рішення по комплектації готельних номерів високого класу відповідними махровими рушниками.

Найкращі рушники для готелів

Рекомендуємо